Andělé - ochránci v životě


Andělé je vibrace duchovní energie, kterou můžeme vnímat jako velmi jemnohmotné energetické bytosti nebo jako součást našich duchovních těl. Projevují se našimi intuitivními myšlenkami a když máme rozvinuty schopnosti vnímání energetického světa, můžeme je svými smysly vnímat i jako vibrace energie různých příjemných barev, světla, příjemných zvuků i vůní. Nejintenzivněji však můžeme přítomnost andělů ve své duši zažívat v okamžicích prožitků lásky, radosti, vnitřního klidu a štěstí. Andělé nám totiž tyto nádherné prožitky vytvářejí.

Naše spojení s anděly nám může v životě hodně pomáhat, když umíme andělskou pomoc přijímat. Každý člověk má svého anděla strážného, který je součástí jeho duše a projevuje se formou intuice, která člověka vede tak, jak je to pro jeho duši nejlepší. Ne vždy však umíme svou intuici poslechnout a tím se často stane, že zažíváme nepříjemné situace, jsme nešťastní nebo rozezlení. V těchto okamžicích vibrace andělů z naší duše odchází a pokud se s ní chceme znovu spojit, je potřeba anděly přivolat.

Můžeme je v duchu poprosit a nemusíme se bát, že bychom je svou prosbou obtěžovali. Jsou součástí našich duchovních těl, s nimiž žijí v symbióze a stejně jako my potřebujeme ke svému spokojenému životu anděly, tak andělé potřebují nás, aby nám mohli pomáhat a prostřednictvím našich těl si pak mohli prožívat svůj život v hmotném světě.  Proto vždy když začneme cítit strach, můžeme se na anděly obrátit v duchu s prosbou o pomoc - naši myšlenku "uslyší" stejně silně jako ji slyšíme my sami a budou mít potřebu nám pomoci stejně silně jako si toužíme pomoci my sami. Na rozdíl od lidí však mají trvale k dispozici vibraci lásky, která jim dává schopnost "zařídit" v energetickém světě všechno, co je potřeba.

Další články o andělích

Iva Janíčková