Co je to andělská energie


Jedná se o velmi jemnou vibraci duchovní energie, kterou zatím neumíme zachytit měřícími přístroji, pouze ji můžeme senzitivně vnímat ve svých duševních prožitcích, když se nám andělé chtějí přiblížit a prožitky svých energií nám dát pocítit.

Andělé nejčastěji dávají lidem prožitky příjemného vnímání jejich energií v meditacích. V klidném meditativním stavu při duševním zklidnění mají totiž andělé k lidem blíž a mohou se tím s lidmi lépe spojit. Pro anděly není však úplně jednoduché svou jemnohmotnou energii zhutnit tak, aby byla vnímatelná zrakem nebo pocitem běžného člověka, přesto to někdy dělají a rádi, když chtějí člověka uklidnit.  Stává se, že i člověk, který není v meditativním stavu, náhle ucítí dotyk anděla nebo může anděla i vidět, případně pocítí přítomnost jeho energie náhlým přívalem duševního klidu. Andělé mají totiž mnoho možností, jak nám pomáhat a když  je to možné, tak se takto projeví i člověku, který nemá dosud mysl zklidněnou a žije ve strachu či ve stresu.

Někteří lidé se andělské energie bojí, protože pod vlivem různé náboženské víry mají z duchovního světa strach. Bojí se, že kdyby do tohoto světa nahlédli, viděli by něco, co by je vyděsilo. Rovněž někteří lidé se vnímání andělské energie v meditacích brání, snaží se duševní prožitky v meditacích potlačit, protože věří, že duševní prožitky jim brání nastolit vnitřní duševní klid. Andělská energie se však každému projevuje tak, jak ji umí přijmout, proto pokud má člověk strach z vnímání duchovních bytostí nebo nechce prožívat příjemné duševní prožitky tak se mu andělé projeví jen vnitřním duševním klidem a láskyplnými intuitivními myšlenkami.

Pokud  máte chuť sdílet své zážitky s anděly, můžete se ozvat autorce článku na e-mail iva@iril.cz.

Autorka článku: Iva Janíčková
další články o andělích
naše andělské semináře