Jak andělé zajistili nový byt


Jedna z mých kamarádek měla zajímavou zkušenost se svým synem. Přišel za ní s prosbou, že potřebuje nějakou andělskou techniku, jak požádat o nové bydlení. Nájemné v podnájmu, kde bydlel, bylo tak vysoké, že ho nezvládal platit a situace ho dost trápila.

Kamarádka nad jeho prosbou příliš nepřemýšlela, protože vzápětí, kdy ji vyslovil, ji napadlo: „Podej si inzerát – hledá se anděl, který mi zprostředkuje byt.“ Technika se mu sice zdála zvláštní, ale poslechl. Se vší vážností a pocitem důvěry napsal text inzerátu stejným způsobem, jakoby ho podával do novin. Uvedl zde všechny požadavky na své bydlení včetně pražské čtvrti, ve které se má byt nacházet, přístupnosti hromadné dopravy, požadavků na vytápění, světlo i na výši nájmu. Potom inzerát založil do svého psacího stolu.

Za dva týdny si ho zavolal šéf s nabídkou podnikového bytu. Téměř všechny požadavky uvedené v inzerátu tento byt splňoval, chyběl mu pouze balkon. Navíc po nastěhování zjistil, že pokud bude chtít, může si byt odkoupit do osobního vlastnictví a tím si trvale zajistit vlastní střechu nad hlavou.

Ráda se věnuji lidem, kteří hledají informace o energiích nebo chtějí sdílet zkušenosti. Proto budu ráda v kontaktu s každým, kdo se mi ozve, můžete napsat na adresu iva@iril.cz.

Další články o andělích

Iva Janíčková