Kdo nebo co jsou andělé


Andělé jsou jemnohmotné léčivé energie, jejichž posláním je pomáhat lidem na jejich cestě k harmonii a lásce. Někteří lidé anděly ve své blízkosti vnímají pocitem nebo je vidí v meditacích jako příjemné barevné světelné vibrace či bytosti, mnoho lidí však má s anděly spojení a vůbec to neví, protože je nevnímají a andělé jim přesto pomáhají tím, že se projevují skrze jejich intuici a vedou je krásnou harmonickou cestou životem nebo je ochraňují před nebezpečím.

I člověk, který si myslí, že anděly ve své přítomnosti nemá, protože jeho život je plný smutku a bolesti, je ve své blízkosti mít může, andělé se pouze v jeho životě nemohou tak mnoho projevit, protože jejich možnost zasahovat do osudových dějů na cestě duše je omezená tím, co jim dovolíme.

Když však anděly o pomoc poprosíme, jejich možnosti pomoci se zvýší. A prosit je můžeme o cokoliv. Umí pomoci v maličkostech i v osudových věcech, dávají např. inspiraci při umělecké tvorbě, pomáhají rozvíjet talent nebo lépe si pamatovat školní učivo, ale umí také pomoci při hledání nového partnera nebo nové práce, při komunikaci, při odpuštění i přijímání nových řešení, umí však pomáhat i např. při práci na zahradě, při ošetřování rostlin a zvířat. Nelze vyjmenovat všechny možnosti, s čím nám mohou andělé pomáhat, proto andělé sami dávají lidem, kteří s nimi mají vytvořeno dobré duchovní či energetické spojení, inspiraci či vnuknutí, s čím by mu mohli pomoci.

Další články o andělích

Iva Janíčková