Mgr. Jana Dvořáčková


Mistryně reiki Mgr. Jana Dvořáčková se začala věnovat energiím v lidském těle v polovině devadesátých let, kdy působila jako léčitelka věnující se čínské medicíně. Na svou cestu práce s energií se přitom dostala, když zjistila, že má schopnost nacházet  pomocí virgule prameny vody i patogenní zóny a spojila tyto své schopnosti se svými tehdejšími znalostmi čínské medicíny. Její zájem o energie ji přivedl i k energii reiki, kterou začala používat hlavně pro své zdraví. 

Zasvěcení na reiki mistra-učitele přijala ve sdružení IRIL od Ivy Janíčkové a v současně době se věnuje kurzům reiki, na nichž předává své zkušenosti s reiki. Kromě toho se věnuje i terapiím reiki a terapiím lávovými kameny.

Z léčitelských technik používá různé metody tradiční čínské medicíny - baňkování, moxování, výživové poradenství dle TČM (vyhotovení genetické matrice dle čínského horoskopu a doporučení vhodných potravin), aurikuloterapii (stimulace akupunkturních bodů na ušním boltci) a akupresuru podle TČM (vyhledávání specifických akupresurních bodů na povrchu  těla).

Najít ji můžete v kraji Vysočina, ve vesnici Záblatí, 7 km od Velké Bíteše v okrese Žďár nad Sázavou.

Kontaktovat ji můžete telefonicky nebo e-mailem:
reiki mistryně Mgr. Jana Dvořáčková, tel. 777 807 185, e-mail: mgr.dvorackova@email.cz