Půlroční kurz tarotu


Na našem kurzu tarotu pro začátečníky předáváme své zkušenosti s porozuměním duchovním zákonům obsaženým v systému tarotových karet a pomáháme tím zájemcům porozumět svému nitru (emocím i myšlenkovým pochodům). Toto porozumění pak pomáhá nacházet si vnitřní duševní rovnováhu. 

Seznámíte se zde s duchovními zákony mysli i proudění energií mezi lidmi, které jsou obsaženy v kartách živlů malé arkány i s duchovní cestou ve velké arkáně, dozvíte se o působení živlových energií v člověku. Výuka probíhá v jednotlivých lekcích, které se konají vždy jednou měsíčně. Za pomoci učitelky se naučíte, jak se orientovat v sobě i ve svých vztazích za pomoci tarotových karet.

Kurz je vhodný  i pro zájemce, kteří hledají porozumění svému nitru a kartám se přitom věnovat nechtějí, protože porozumění systému duchovních zákonů obsažených v tarotu pomáhá při pozorování své mysli a v uvědomování si, jak nacházet své správné mentální postoje zklidňující mysl i emoce, karty jsou přitom pouze pomůckou, která v orientaci zpočátku pomáhá.

Po skončení kurzu tak budete mít dobré základy pro svou další cestu při pozorování své mysli nebo i pro výklad karet sám sobě, který pomáhá při rozhodování. Nadanější žáci, kteří mají duševní předpoklady pomáhat při rozhodování za pomoci karet i druhým lidem, si na kurzu vytvoří pro pomoc druhým dobré základy.

Kurzy vede učitelka tarotu Iva Janíčková a průběhu kurzu i po kurzu budete mít možnost být s vaší učitelkou se svými dotazy v kontaktu, kdykoliv budete potřebovat.

Doporučené karty pro výuku: Karty živlů, které dostanete na kurzu nebo jakékoliv tarotové karty obsahující malou i velkou arkánu (celkem 78 karet).

Cena: první lekce je za 800,- Kč (důchodci, studenti, ženy na MD 700,- Kč), ostatní lekce jsou za 700,- Kč (důchodci, studenti, ženy na MD 600,- Kč), platba je prováděna za každou lekci zvlášť.

Kurzy se konají v našich prostorách pro kurzy na adrese Křížová 15, Brno. Začátek je vždy v 9.00 hod, první lekce končí kolem 14.30 hod., další lekce končí kolem 13.30 hod. Přihlásit se můžete na první lekci a na další lekce jste pak již přihlášeni automaticky, pokud se nebudete moct z vážných důvodů účastnit některé pokračovací lekce, bude možné příslušnou lekci absolvovat individuálně v termínu podle dohody.

Přihlásit se můžete přes kontaktní formulář nebo telefonicky nebo e-mailem: Iva Janíčková, tel. 723 456 720,  iva@iril.cz

Nejbližší termíny:

  • středa 20.10.2021 (Brno) - 2. až 6. lekce kurzu: 10.11., 8.12., 12.1., 9.2., 9.3. 2022
  • sobota 13.11.2021 (Brno) - 2. až 6. lekce kurzu: 11.12., 15.1., 12.2., 12.3., 9.6. 2022