Sebeléčení


Víkendový prožitkový seminář zaměřený na vytváření si vnitřního duševního klidu pomocí meditací s vesmírnou andělskou energií. Kurz je vhodný pro začátečníky, kteří si chtějí prožít zklidnění mysli pomocí andělské energie, spojit se přitom s anděly a využívat jejich pomoci při meditaci, sebeléčení i v běžném životě.  Na kurzu se dozvíte, kdo jsou to andělé, skřítkové, víly i jiné pozitivní bytosti duchovního i energetického světa, dozvíte se, jak se naučit využívat jejich pomoc ve svém životě.

Prožijete si zde mnoho řízených meditací s andělskou energií, setkáte se s andělem strážným, prožijete si odpuštění sobě i jiným a naučíte se meditace, které vám po kurzu při zklidňování mysli pomohou. Rovněž spojení s andělskou energií, které si na kurzu v meditacích vytvoříte, vám po kurzu pomůže anděly více ve svém životě vnímat a přijímat jejich pomoc v různých situacích, při meditaci, při očišťování své duše i při sebeléčení.

Cena je 2 200 Kč (studenti, důchodci, matky na MD 1 900 Kč)
Začátek je v sobotu i v neděli v 9.00 hod., v sobotu se končí kolem 18.30 hod., v neděli kolem 15.30 hod.,
mimobrněnští mohou přespat na místě (ve vlastním spacáku zdarma, na válendě s lůžkovinami za 200 Kč)

Kurz vede lektor Lubomír Šopf v našich prostorách na adrese Křížová 15, Brno - jak se k nám dostanete, o organizaci se stará Iva Janíčková.

Přihlásit se můžete přes kontaktní formulář nebo telefonicky nebo e-mailem:
Iva Janíčková, tel. 723 456 720, iva@iril.cz

Nejbližší termíny:

  • 26.2. - 27.2.2022 (Brno)