Zkušenosti - tropické vedro


Dnes vám chci napsat svou zkušenost s reiki v tropických vedrech. Byla jsem instalovat na zahradě zavlažovací zařízení, abychom ve čtyřicetistupňových vedrech nepřišli o rostlinky, a přestože jsem měla s sebou dost vody na pití a při práci jsem popíjela, tak se mi asi po hodině na slunci udělalo mdlo. Sedla jsem si do stínu, položila ruce na hruď a břicho, začala si dávat reiki a přitom jsem vypila ještě asi půl litru vody.

Okamžitě poté, kdy jsem si reiki začala dávat, jsem pocítila úlevu a pití s pobytem ve stínu dílo dokončily, po deseti minutách jsem byla fit, jakoby ani nebylo tropické počasí, ale příjemný jarní den. Proto jestli vám někdo řekne, že nemůžete používat reiki v okamžicích, kdy tělu vadí teplo, protože energie hřeje, tak ho neposlouchejte a vyzkoušejte. Ruce sice někdy po položení na sebe hřejí, ale teplotu těla zvyšovat nemusí a naopak doplnění energie mám může pomáhat letní vedro lépe snášet. Možná se vám to zdá jako maličkost, možná si budete myslet, že pití vody a stín by mi pomohlo i bez reiki. Možná ano, jen moc nevěřím, že tak rychle.

Pokud se chcete o reiki více dozvědět nebo máte chuť sdílet své zkušenosti, můžete se ozvat autorce článku na e-mail iva@iril.cz.

Autorka článku:
mistryně reiki Iva Janíčková

Další článek o reiki
Všechny články o reiki

Články k zamyšlení
Terapie a kurzy reiki, klub reiki