Jak sílu mysli aktivovat


Existuje mnoho různých knih a článků o tom, jak správně „posílat“ svá přání do vesmíru, aby se přání plnila. Bohužel tyto techniky pozitivního myšlení, manifestace myšlenky ve hmotě či zákon přitažlivosti často zkoušejí lidé, kteří neumí svou mysl ovládat a chaos v mysli plnění jejich přání brání.

Zbavit myšlenkového chaosu se přitom můžeme tím, že odstraníme ze svého podvědomí rozporuplné podvědomé programy. Naladit svou mysl na podvědomí je snadné, když se naučíme relaxovat a vědomě využívat skrytých rezerv svého mozku v relaxaci.

Lidé si někdy představují, že síla tvořivé mysli se aktivuje jen v hluboké meditaci a že ji tím  mohou využívat jen duchovně rozvinutí lidé, kteří umí úplně zklidnit svou mysl. Každý člověk má však v sobě potenciál svou tvořivou sílu mysli aktivovat za pomoci učitele pomocí několika řízených meditací, které vytvoří v mysli schopnost kdykoliv se vědomě uvést do relaxace, v níž je možné sílu mysli využít.

A navíc je v tomto stavu změněného vědomí možné vědomě komunikovat se svou intuicí a získávat tím odpovědi na své otázky. A jakmile si člověk vytvoří schopnost uvádět svůj mozek do relaxace i v běžném denním provozu - při práci, při chůzi či při jiných činnostech, tak je možné využít svého změněného vědomí i pro efektivní zklidňování mysli v průběhu dne, což pomáhá pro klidné žití v přítomném okamžiku TADY a TEĎ.

Pokud se chcete o tvořivé síle mysli více dozvědět, můžete se ozvat autorce článku na e-mail iva@iril.cz.

Autorka článku: mistryně reiki Iva Janíčková