Co je IRIL


IRIL je občanským sdružením spojujícím ve společném poslání několik mistrů reiki, kteří se rozhodli pomáhat nejen sobě, ale i jiným ve vzájemné spolupráci. Název našeho sdružení vznikl z počátečních písmen čtyř jmen lidí, kteří stáli u jeho zrodu v roce 2003 a rovněž je symbolickým vyjádřením spojení čtyř slov Intuice - Rozum - Inteligence - Láska, které můžeme spojit do krátké věty: Láska je tam, kde je dostatek inteligence vzniklé z rovnováhy intuice a rozumu.

Kromě reiki se věnujeme i masážím, tarotu a předáváme své zkušenosti s anděly.  Vše, co učíme na našich kurzech nebo používáme pro pomoc lidem, kteří k nám s důvěrou přicházejí, máme podloženo vlastními zkušenostmi a dnes již i zkušenostmi mnoha našich žáků.

Rádi vám na kurzech předáme svá poznání nebo vás přijmeme na terapie, masáže nebo konzultace. A rovněž pokud máte chuť jít vaši cestu nebo její část společně s námi, můžete se ozvat, jsme rádi v kontaktu s lidmi, kteří nechtějí spoléhat jen na lékaře nebo se nechat svým osudem vláčet životem, ale mají chuť něco pro sebe dělat a nebo i pomáhat jiným.