Libuše Sommerová


Reiki mistryně Libuše Sommerová začala reiki používat v roce 2006, kdy hledala možnost, jak  posílit své energie, které vnímala velmi oslabené vlivem své pomoci druhým lidem.

Již od roku 1988 pomáhala totiž lidem jako léčitelka pomocí bylin, jejichž znalost jí předávala její babička a po roce 2000 začala používat ke stanovení diagnózy a tím i k určení nejvhodnější léčby kyvadlo, což jí sice v léčitelské praxi pomáhalo, nicméně začala pociťovat energetické oslabení.

Proto začala používat energii reiki pro své posílení, což jí pomohlo společně s bylinkami vyléčit své vleklé zdravotní potíže. Tato pozitivní zkušenost ji dovedla k touze zprostředkovat energii reiki i dalším lidem a v roce 2011 přijala zasvěcení na reiki mistra učitele Usui systému od Ivy Janíčkové ve sdružení IRIL. Od té doby se věnuje své cestě s reiki aktivně, využívá ji ve svém osobním životě i při pomoci jiným lidem.

V současné době působí Sezimově Ústí, 4 km od Tábora a z časových důvodů organizuje kurzy reiki pouze v termínech podle dohody a věnuje se i terapiím reiki, masážím i své léčitelské praxi, kterou obohatila o určování příčin potíží pomocí diagnostického přístroje pro měření energií v těle. Ráda vám pomůže s vašimi potížemi.

Kontaktovat ji můžete telefonicky nebo e-mailem:
Libuše Sommerová, tel. 775 204 649, e-mail:libuse.sommerova@gmail.com