Katharina Mikošková


Reiki mistryně Katharina Mikošková začala již v dětství intuitivně hledat pozitivní energii v přírodě a tento její zájem o stromy a kameny ji v dospělosti přivedl k meditacím, s nimiž se poprvé setkala v roce 2000. A i když se v té době profesně ubírala jiným směrem, tak díky meditacím nikdy neztratila kontakt se svou intuicí. V současné době vede v Uherském Hradišti meditační večery a věnuje se i kurzům Mindfulness (Všímavost), v nichž předává svým žákům meditační techniky pomáhající zklidňovat mysl v každodenním běžném životě.

S Reiki se poprvé setkala v roce 2005, kdy jí reiki předala kamarádka, což v ní zanechalo hluboký dojem a do všech stupňů reiki ji později zasvěcovali postupně mistryně reiki Iva Janíčková a mistr reiki Lubomír Šopf. Reiki začala používat pro pomoc sobě, své rodině a zvířatům. Mnoho let pomocí reiki pomáhala i své mamince na dálku 700 km, které tato podpora hodně pomáhala. Přitom aktivně pomáhala pomocí reiki i dalším lidem, rovněž při praxi a výuce meditací je jí reiki významnou podporou.

V současné době se reiki věnuje i profesionálně, nabízí terapie reiki a kromě kurzů meditací se věnuje i kurzům reiki, protože své poslání vidí v možnosti umožnit každému naučit se využívat reiki pro sebe a pro svou rodinu.

Bydlí v malé vesnici blízko Uherského Hradiště a pro své aktivity v oblasti reiki a meditací si pronajímá místnost v centru Kdeco v Uherském Hradišti. Pokud máte zájem o kurz nebo terapii, můžete se jí ozvat a domluvit se na termínu.

Kontaktovat ji můžete telefonicky nebo e-mailem:
tel. 604 894 758, e-mail: katharina.mikoskova@seznam.cz