Eva Holubová


Reiki mistryně Eva Holubová vnímala senzitivně různé energie již od dětství, svou vědomou duchovní cestu si však začala prožívat v běžném životě poté, kdy se jí v necelých osmnácti letech narodil syn s Downovým syndromem. Říká se, že mentálně postižené děti jsou pro rodiče duchovními učiteli a v tomto případě se to Evě potvrdilo. Celých dvacet let synova života se díky jeho výchově a vzdělávání učila trpělivosti a přijímání. A poté, kdy ji při autonehodě tragicky opustil, se zase učila v lásce se odpoutat a přijmout jeho odchod jako ukončení jejich společné životní pouti.

Péče o syna a hledání odpovědí na otázku, proč právě jí se to přihodilo, ji v průběhu dvaceti let přivedla k mnoha různým alternativním metodám, prošla si kineziologií a setkala se s různými léčiteli, kteří jí svými schopnostmi pomáhali nelehkou situaci zvládat. Kromě toho pracovala několik let jako pomocnice v psychologické poradně, prošla si výukou psychologického minima a pomáhala svými zkušenostmi i ostatním rodičům. Po odchodu syna v roce 2008 se rozhodla dál pomáhat lidem, a proto si doplnila vzdělání a od té doby se věnuje práci zdravotní sestry v nemocnici.

Tato její cesta ji intuitivně přivedla v roce 2010 i k používání energie reiki pro vytváření si duševní rovnováhy a kromě pomoci sobě začala pomocí reiki pomáhat i svým přátelům a blízkým. Pozitivní zkušenosti s energií ji poté přivedly k rozhodnutí předávat lidem reiki i formou zasvěcení a pro obohacení svých terapií nabízí i techniku kraniosakrální terapie.

Zasvěcení na reiki mistra učitele přijala ve Sdružení IRIL a v současné době se kromě svého poslání v nemocnici věnuje profesionálně i terapiím a kurzům reiki, které z časových důvodů momentálně nabízí pouze v termínech podle dohody pro jednotlivce nebo velmi malé skupinky. Malé útulné prostory má pronajaté v centru Nového Jičína vedle tržnice a ráda zde přivítá každého, kdo se zajímá o reiki nebo potřebuje relaxovat, zbavit stresů, vyčerpání nebo pomoci uvolnit napětí ve fyzickém těle.

Kontaktovat ji můžete telefonicky nebo e-mailem:
tel. 733382656, e-mail: eboro@seznam.cz