Iva Janíčková a Lubomír Šopf


Reiki mistryně Iva Janíčková a reiki mistr Lubomír Šopf jsou dlouholetí velmi blízcí přátelé, kteří se věnují svému poslání ve sdružení IRIL jako dvoučlenný tým. Společná cesta porozumění duchovním zákonům i proudění energií v těle i v duši, se jim začala odvíjet v roce 1996, kdy Lubomír začal Ivu seznamovat se svými poznáními z oblasti šamanismu a jógy, o které se zajímal již od mládí, a protože se v té době začal věnovat i reiki, andělům a tao masážím, předával Ivě své porozumění i v této oblasti a pak dalšími poznáními již procházeli společně. Na základě společných poznání začala Iva v roce 1999 vytvářet systém pro porozumění duchovním zákonům, který v současné době vyučuje na kurzech tarotu a využívá ho i při konzultacích spojených s výkladem tarotových karet. Lubomír zase  vytvořil podle svých zkušeností při sebeléčení za pomoci andělů systém meditací, který pomáhá spojit se s léčícími anděly a využívat efektivně jejich pomoci při sebeléčení, ale i v životě.

Rovněž na své cestě oba přijali zasvěcení na reiki mistra-učitele Usui systému, Lubomír v roce 1996 od německého mistra Jürgena Klauberta a Iva v roce 2001 od Lubomíra. Na své cestě s reiki pak oba přijali zasvěcení i od dalších mistrů reiki, čímž svá poznání obohatili a Iva s několika spolupracovníky založila v roce 2004 sdružení IRIL s posláním předávat reiki na kurzech ve vzájemné spolupráci.

V současné době se oba věnují předávání svých zkušeností, masážím, terapiím a konzultacím o fyzickém i duševním zdraví. Iva za své hlavní poslání považuje udržování proudění reiki pro zdraví i duševní klid a předávání svých poznání pomáhající porozumět duchovním zákonům,  proto se věnuje zejména kurzům reiki a tarotu ve sdružení IRIL, pro obohacení duševních poznání organizuje i kurzy o andělích, které vede společně s Lubomírem, navíc působí i jako kartářka pomáhající při rozhodování nacházet nejlepší možnou cestu za pomoci tarotových karet. Lubomír se věnuje zejména masážím a zájemcům předává formou individuální výuky i své mnohaleté zkušenosti s energetickými masážemi. V současné době působí oba v Brně, Iva na adrese Křížová 15. Lubomír na adrese Ibsenova 7.

Kontaktovat je můžete telefonicky nebo e-mailem:

Iva Janíčková, tel. 723 456 720, e-mail: iva@iril.cz
Lubomír Šopf, tel. 728 177 941, e-mail: 
lubomir_sopf@volny.cz