Spřátelené weby


Na této stránce najdete odkazy na facebookové stránky našich členů i na jiné weby absolventů našich kurzů i na jiné weby, s nimiž jsme si vyměnili odkazy pro lepší zviditelnění našich webů ve vyhledávačích. Ne vždy je snadné najít na jejich webu odkaz na nás, proto pokud se budete chtít vrátit, uložte si napřed náš web mezi své oblíbené weby.

IRIL - reiki, tarot, andělé, energie 
Stránka na facebooku, kterou vytváří naše mistryně reiki a učitelka tarotu Iva Janíčková pro radost a inspiraci. Najdete zde různá andělská a tarotová poselství nebo i pozitivní afirmace, které vám mohou pomoci.

Libuška - reiki 
Stránka na facebooku, kterou vytváří naše mistryně reiki Libuše Sommerová pro každého, kdo se zajímá o zdravý životní styl. Najdete zde mnoho sdílených příspěvků z různých oblastí týkající se duchovního i fyzického zdraví. 

Uzdrav se 
Stránky o podpůrné přírodní léčbě MUDr. Karla Erbena založené na úpravě homocysteinu v krvi pomocí vitamínů a životosprávy.

Abeceda Zdraví 
Portál o zdraví, výživě a kráse. Alternativní a přírodní medicína, poradna, recepty zdravé výživy, slovníček, knihy o zdraví, horoskopy, hubnutí, pohyb, sexualita, psychologie.

Woman-today 
Magazín pro ženy 40+ nejen z brněnska. Najdete zde články týkající se různých léčivých metod i jiných témat pro ženy.

všeobecné katalogy obsahující i sekci o zdraví:
CZIN.eu
Kurzy reiki a tarotu
Webatlas.cz