Naše masáže v Brně


Léčebné masáže provádí masér Lubomír Šopf na adrese Ibsenova 7, Brno.
Na masáž je potřeba objednat se předem telefonicky nebo e-mailem: tel. 728 177 941, lubomir_sopf@volny.cz

Klasická masáž
Jedná se o masáž vytvořenou evropskými lékaři a sestávající z mnoha masérských technik, které ošetřují svaly mírným či větším tlakem, hnětením a poklepáváním. Provádí se za pomoci masážního oleje vleže na masérském lehátku. Je možné ji využít pro úlevu od různých potíží pohybového aparátu, např. bolesti zad, rukou, nohou, kyčlí apod. Rovněž je možné ji využít i pro úlevu unavených bolestivých svalů po sportu, posilování či jiné námaze. Její přínos je i pro prevenci uvedených potíží a pro relaxaci.

Cena:
záda včetně šíje 40 až 55 minut - 600 Kč
nohy včetně šlapek 40 až 55 minut - 600 Kč
celé tělo asi 120 minut - 1 200 Kč

Shiatsu masáž
Shiatsu je energetická masáž pocházející z Japonska, která zahrnuje velké množství různých masérských technik, které se podobají některým typům thajské masáže a používáme ji na potíže, které masáž shiatsu řeší lépe než klasická masáž. Provádí se v lehkém oblečení na podložce na podlaze, kdy masér promačkáváním a pasívním cvičením aktivuje energetické body na těle. Tím se v těle odstraňují energetické bloky, celé tělo se uvolňuje a tím se i samo léčí. Masáž je možné použít na mnoho různých potíží., trvá individuálně podle potíží a velikosti těla 45 až 55 minut.
Cena je 600 Kč za ošetření

Masáž lávovými kameny
Jedná se o velmi příjemnou a uvolňující alternativu klasické masáže pocházející z Havajských ostrovů, při níž se místo dlaněmi uvolňuje tělo prohřátými do oblázků vyhlazenými kameny. Používají se kameny pocházející ze sopečné činnosti, protože obsahují železo, čímž dlouho drží teplo, a proto jsou vhodným materiálem, který při masáži velmi výrazně pomáhá tělo prohřát a tím účinně pomáhá při jeho celkovém uvolnění. Kromě uvolnění a prohřátí má tato terapie podobné účinky jako klasická masáž, pouze prohřátí těla je při ní mnohonásobně větší, což napomáhá při relaxaci zvláště zimomřivých jedinců, i pro ostatní je však příjemná. Bohužel nemohou ji přijímat lidé, kteří mají alergii na teplo nebo některé zdravotní potíže, které velké prohřátí vylučují (pokud trpíte zdravotními potížemi, poraďte se při objednání, zda je při vašich potížích tato terapie vhodná). Význam terapie oceňuje většina lidí hlavně v zimních měsících, kdy je využívaná jako alternativa klasické masáže, protože dokáže tělo velmi účinně prohřát a udržet je po nějakou dobu příjemně prohřáté.

Cena:
zadní část těla (záda, hýždě a nohy zezadu) 60 až 90 minut - 1000 Kč
celé tělo včetně obličeje a dekoltu 90 až 120 minut - 1 500 Kč

Harmonizující tao masáže pro ženy
Jedná se o jemnou energetizující masáž celého těla pocházející ze starověké Číny, která probíhá jako velmi jemné hlazení po celém těle vleže na lehátku, při němž se pracuje s energiemi těla. V hluboké relaxaci dochází k probuzení a rozvedení základní životní energie v těle a ke zharmonizování všech tělesných i duševních energií. Harmonie, která se v těle i v duši při tao masáži navodí, pomáhá ženám přijímat své ženství a odstraňuje psychické bloky bránící přijímání partnerského vztahu či otěhotnění. Je možné ji však využít i při dalších onemocněních, kdy aktivuje samoléčící mechanismy a je vhodná i pro psychcké zklidnění, odpočinek a relaxaci. 
Tao masáž pro ženy trvá hodinu a půl, cena je 90 minut = 1 000 Kč