Ondřej Beneš


Mistr reiki Ondřej Beneš se od mládí zajímal o různé meditační techniky pro zklidňování mysli a současně i o přírodu, v níž vyrostl, protože dětství prožil v blízkosti Adršpašsko-teplických skal. Tento jeho zájem ho přivedl v roce 2013 k reiki, kterou začal využívat společně s meditacemi na své duchovní cestě i pro pomoc druhým. Přitom mezi 1. a 2. stupněm reiki vychodil tříletou školu Tradiční čínské medicíny LongMen v Hradci Králové se zaměřením na akupunkturu.  

Znalosti, které zde získal, mu otevřely nové možnosti pomoci sobě i jiným. V roce 2019 přijal zasvěcení na reiki mistra učitele v klasickém výukovém Usui systému od paní Vlaďky Šolínové v linii Jana Rychlíka a v současné době se věnuje výuce reiki ve sdružení IRIL.

Kromě reiki se zajímá o studium tradiční duchovní literatury z hinduismu, taoismu i křesťanství a s kapelou Mantrovníci se věnuje předávání duchovních vibrací pomocí hudby. Účastní se rovněž projektů na obnovu bohatství jak přírodního, tak i kulturního, a to ve spolupráci s mnohými neziskovými organizacemi.

Rád Vás přijme na zasvěcení do reiki a pokud budete mít zájem, tak vám předá i své zkušenosti s meditacemi. Najdete ho na Praze 6, kousek od Divoké Šárky.

Kontaktovat ho můžete telefonicky nebo e-mailem:
Ondřej Beneš, tel. 777 703 130, e-mail: ondrejbenes8@gmail.com