Kurzy tarotu


Půlroční sebepoznávací kurz pro začátečníky je určen pro každého, kdo se chce na své cestě posunout dál. Tarot nám pomáhá porozumět duchovním zákonům, které žijeme ve svých prožitcích a které určují a ovlivňují náš život. Jejich porozumění nám přináší klid do duše, protože se nesnažíme měnit to, co změnit nelze a nacházíme cestu ke změně tam, kde je změna možná a vhodná. Kurz je vhodný i pro zájemce, kteří hledají porozumění a výkladům karet se věnovat nechtějí.

Seznámíte se s duchovními zákony mysli i proudění duševních i duchovních energií v člověku i mezi lidmi, které jsou obsaženy v živlových kartách malé arkány tarotu a seznámíte se i s cestou duše obsažené v kartách velké arkány tarotu. Toto poznání pomáhá vytvářet si duševní rovnováhu a vnitřní klid.

Výuka probíhá v jednotlivých lekcích, které se konají vždy jednou měsíčně. Za pomoci učitelky se naučíte, jak se orientovat v sobě i ve svých vztazích a ti z vás, kteří se budete chtít naučit hledat si svou cestu za pomoci karet, si pojmenujete významy jednotlivých karet podle svého porozumění vlastním prožitkům v různých situacích a po skončení kurzu tak budete mít dobré základy pro svou další cestu za pomoci výkladů tarotových karet sám sobě a budete mít možnost být s vaší učitelkou v kontaktu, kdykoliv budete potřebovat.

Doporučené karty pro výuku: Karty živlů, které dostanete na kurzu nebo jakékoliv tarotové karty obsahující malou i velkou arkánu (celkem 78 karet).

Cena za každou lekci je 800,- Kč (důchodci, studenti, ženy na MD 700,- Kč), platba je za každou lekci zvlášť.

Více o kurzu v Brně