Kurz tarotu v Brně


Půlroční sebepoznávací kurz pro začátečníky je určen pro každého, kdo se chce na své cestě posunout dál. Tarot nám pomáhá porozumět duchovním zákonům, které žijeme ve svých prožitcích a které určují a ovlivňují náš život. Jejich porozumění nám přináší klid do duše, protože se nesnažíme měnit to, co změnit nelze a nacházíme cestu ke změně tam, kde je změna možná a vhodná. Kurz je vhodný i pro zájemce, kteří hledají porozumění a výkladům karet se věnovat nechtějí. Seznámíte se s duchovními zákony mysli i proudění duševních i duchovních energií v člověku i mezi lidmi, které jsou obsaženy v živlových kartách malé arkány tarotu a seznámíte se i s cestou duše obsažené v kartách velké arkány tarotu. Toto poznání pomáhá vytvářet si duševní rovnováhu a vnitřní klid.

Výuka probíhá v jednotlivých lekcích, které se konají vždy jednou měsíčně. Za pomoci učitelky se naučíte, jak se orientovat v sobě i ve svých vztazích a ti z vás, kteří se budete chtít naučit hledat si svou cestu za pomoci karet, si pojmenujete významy jednotlivých karet podle svého porozumění vlastním prožitkům v různých situacích a po skončení kurzu tak budete mít dobré základy pro svou další cestu za pomoci výkladů tarotových karet sám sobě a budete mít možnost být s vaší učitelkou v kontaktu, kdykoliv budete potřebovat.

Doporučené karty pro výuku: Karty živlů, které dostanete na kurzu nebo jakékoliv tarotové karty obsahující malou i velkou arkánu (celkem 78 karet).

Cena za každou lekci je 800,- Kč (důchodci, studenti, ženy na MD 700,- Kč), platba je za každou lekci zvlášť.

Nejbližší termíny:

kurz č. 12/21 - středy
1. až 6. lekce kurzu: 1. 12., 5.1, 2.2.,  2.3., 6.4., 4.5.

kurz č. 1/22 – soboty
1.- 6. lekce  22. 1., 19. 2., 19. 3., 16 .4., 14. 5., 11. 6. 2022

Kurzy vede učitelka tarotu Iva Janíčková, konají se v našich prostorách pro kurzy na adrese Křížová 15, Brno. Začátek je vždy v 9.00 hod, první lekce končí kolem 14.30 hod., další lekce končí kolem 13.30 hod. Přihlásit se můžete na první lekci a na další lekce jste pak již přihlášeni automaticky, pokud se nebudete moct z vážných důvodů účastnit některé pokračovací lekce, bude možné příslušnou lekci absolvovat individuálně v termínu podle dohody.

Přihlásit se můžete přes kontaktní formulář nebo telefonicky nebo e-mailem: Iva Janíčková, tel. 723 456 720,  iva@iril.cz