Prohloubení 3. stupně


Zasvěcení pomáhá člověka lépe uzemňovat v pozitivním proudění reiki a je určeno pro doplnění vibrace třetího stupně, kterou pomáhá lépe přijímat. Rozšiřuje možnosti využití reiki pro svůj vnitřní duševní klid, harmonii a rovnováhu.

Zasvěcení navazuje na třetí stupeň a je možné ho přijmout současně se zasvěcením do třetího stupně, organizujeme ho vždy v termínu kurzu třetího stupně. Pro lepší zpracování informací, je však možné přijít na prohloubení třetího stupně i po několikatýdenní nebo i delší přestávce.


Cena je 1 500 Kč (důchodci, studenti a matky na MD 1 200 Kč)
Platba je hotově na místě nebo po dohodě převodem na účet předem, rovněž zálohová platba je dohodou. 

Kurz se zasvěcením do prohloubení třetího stupně je organizován pro malé skupinky zájemců nebo jednotlivce, začíná v 15.00 hod., končí se kolem 18.00 hod.

Kontakty pro přihlášení:

Brno - kurzy vedou ve vzájemné spolupráci reiki mistryně Iva Janíčková a reiki mistr Lubomír Šopf, o organizaci se stará Iva Janíčková - přihlašovací formulář.
Jak nás najdete a naše nejbližší termíny v Brně.

Uherské Hradiště - kurzy vede reiki mistryně Katharina Mikošková - přihlašovací formulář.
Jak nás najdete
a naše nejbližší termíny v Uherském Hradišti.

Nový Jičín - kurzy organizuje i vede reiki mistryně Eva Holubová, tel. 733382656 - přihlašovací formulář.
Jak nás najdete a naše nejbližší termíny v Novém Jičíně.

Tábor (Sezimovo Ústí) - kurzy vede i organizuje pouze v termínech podle dohody reiki mistryně Libuše Sommerová, tel. 775 204 649,  přihlašovací formulář a jak nás najdete.

Velká Bíteš (Záblatí) - kurzy vede i organizuje pouze v termínech podle dohody  reiki mistryně Mgr. Jana Dvořáčková, tel. 777 807 185 (pošlete sms, ozve se vám)přihlašovací formulář a jak nás najdete.