Prohloubení 3. stupně


Zasvěcení pomáhá člověka lépe uzemňovat v pozitivním proudění reiki a je určeno pro doplnění vibrace třetího stupně, kterou pomáhá lépe přijímat. Rozšiřuje možnosti využití reiki pro svůj vnitřní duševní klid, harmonii a rovnováhu.

Zasvěcení navazuje na třetí stupeň a je možné ho přijmout současně se zasvěcením do třetího stupně, organizujeme ho vždy v termínu bezprostředně po skončení kurzu třetího stupně. Pro lepší zpracování informací předávaných na kurzech, je však možné ponechat si mezi   oběma kurzy i několikatýdenní přestávku.


Cena je 1 200 Kč (důchodci, studenti a matky na MD 1 000 Kč)
Platba je hotově na místě nebo po dohodě převodem na účet předem, rovněž zálohová platba je dohodou. 

Kurz se zasvěcením do prohloubení třetího stupně je organizován pro malé skupinky zájemců nebo jednotlivce, začíná v 15.00 hod., končí se kolem 18.00 hod.

Kontakty pro přihlášení:
Brno - kurzy vedou ve vzájemné spolupráci reiki mistryně Iva Janíčková a reiki mistr Lubomír Šopf, o organizaci se stará Iva Janíčková - přihlašovací formulář
Tábor (Sezimovo Ústí) - kurzy vede i organizuje pouze v termínech podle dohody reiki mistryně Libuše Sommerová, tel. 775 204 649,  přihlašovací formulář
Velká Bíteš (Záblatí) - zasvěcení pouze pro jednotlivce provádí reiki mistryně Mgr. Jana Dvořáčková, tel. 777 807 185 (pouze sms)

Nejbližší termíny:

  • středa 13.7.2022 (Brno) - vede Lubomír Šopf
  • neděle 21.8.2022 (Brno) - vede Iva Janíčková
  • čtvrtek 22.9.2022 (Brno) - vede Iva Janíčková