Reiki 1. stupně


Kurz reiki prvního stupně je určen pro každého, kdo se o energii reiki zajímá, dozvíte se zde všechno potřebné k tomu, aby reiki přes vás mohla trvale proudit a dostanete zasvěcení, které reiki rozproudí přes vaše ruce. Tím získáte možnost reiki používat pokládáním rukou pro sebe i pro druhé - lidi, zvířata, rostliny, minerály, energetizovat vodu, jídlo, snižovat vedlejší účinky léků.

Rovněž si zde základní jednoduché použití reiki vyzkoušíte. Pro další práci s energií dostanete písemné materiály, které vám budou pomocníkem a budete mít možnost být v kontaktu s učitelem (mistrem) reiki, když budete potřebovat.

Cena je 1 700 Kč (důchodci, studenti a matky na MD 1 500 Kč)
Platba je hotově na místě nebo po dohodě převodem na účet, zálohová platba je rovněž dohodou.

Kurz začíná v 9.00 hod., končí se kolem 18.00 hod., je určen pro malé skupiny zájemců, pokud vám termíny nevyhovují nebo potřebujete ze zdravotních důvodů individuální přístup, je možné domluvit i individuální kurz v termínu podle dohody.

Kde nás najdete a kontakty pro přihlášení:

Brno - kurzy vedou ve vzájemné spolupráci reiki mistryně Iva Janíčková a reiki mistr Lubomír Šopf, o organizaci se stará Iva Janíčková - přihlašovací formulář.
Jak nás najdete a naše nejbližší termíny v Brně.

Uherské Hradiště - kurzy vede reiki mistryně Katharina Mikošková - přihlašovací formulář.
Jak nás najdete
a naše nejbližší termíny v Uherském Hradišti.

Nový Jičín - kurzy organizuje i vede reiki mistryně Eva Holubová, tel. 733382656 - přihlašovací formulář.
Jak nás najdete a naše nejbližší termíny v Novém Jičíně.

Tábor (Sezimovo Ústí) - kurzy vede i organizuje pouze v termínech podle dohody reiki mistryně Libuše Sommerová, tel. 775 204 649,  přihlašovací formulář a jak nás najdete.

Velká Bíteš (Záblatí) - kurzy vede i organizuje pouze v termínech podle dohody  reiki mistryně Mgr. Jana Dvořáčková, tel. 777 807 185 (pošlete sms, ozve se vám)přihlašovací formulář a jak nás najdete.