Reiki 3. stupně


Kurz se zasvěcením do třetího stupně je určen pro zesílení proudění reiki pomáhající vytvářet si efektivněji vnitřní duševní klid a tím i zdraví.
Kurz je rozdělen na dvě části:

I. část - zasvěcení do tradiční vibrace třetího stupně reiki, která pomáhá zesílit intuici a vede k žití harmonie těla, duše i ducha. V tradičním výukovém systému bylo zasvěcení předáváno pouze mistrům reiki, je však vhodné pro každého, kdo se chce naučit efektivně používat reiki pro svůj trvalý a dlouhodobý vnitřní duševní klid, který posiluje zdraví a pomáhá i při pomoci druhým lidem.
Cena za zasvěcení je 3 900 Kč (důchodci, studenti a matky na MD 3 600 Kč)
Začátek je vždy v 9.00 hod., končí se kolem 14.30 hod.

II. část - zasvěcení do tzv. netradiční vibrace třetího stupně reiki, která pomáhá uzemňovat na své pozitivní cestě - dává sílu zesílenou intuici lépe vnímat a poslouchat, intuitivní myšlenky realizovat, využít je při sebeléčení, v běžném životě i při terapiích jiným. Podle potřeby pomáhá odpouštět, důvěřovat, příjímat. Vibrace byla v minulosti předávána ve třetím stupni v některých netradičních školách, a protože se doplňuje s tradiční vibrací, předáváme ji jako součást třetího stupně, kdy je možné ji přijmout současně s tradiční vibrací nebo samostatně s odstupem několika dnů nebo týdnů, případně i později. Zasvěcení nabízíme i pod názvem Prohloubení třetího stupně.
Cena za zasvěcení je 1 500 Kč (důchodci, studenti a matky na MD 1 200 Kč)

Zasvěcení probíhá vždy v termínu konání třetího stupně od 15.00 hod., končí se kolem 18. hod.

Platba je hotově na místě nebo po dohodě převodem na účet, případně je možné dohodnout i zálohovou platbu. Pokud vám termíny nevyhovují, je možné domluvit i zasvěcení v termínu podle dohody.

Kontakty pro přihlášení:

Brno - kurzy vedou ve vzájemné spolupráci reiki mistryně Iva Janíčková a reiki mistr Lubomír Šopf, o organizaci se stará Iva Janíčková - přihlašovací formulář.
Jak nás najdete a naše nejbližší termíny v Brně.

Uherské Hradiště - kurzy vede reiki mistryně Katharina Mikošková - přihlašovací formulář.
Jak nás najdete
a naše nejbližší termíny v Uherském Hradišti.

Nový Jičín - kurzy organizuje i vede reiki mistryně Eva Holubová, tel. 733382656 - přihlašovací formulář.
Jak nás najdete a naše nejbližší termíny v Novém Jičíně.

Tábor (Sezimovo Ústí) - kurzy vede i organizuje pouze v termínech podle dohody reiki mistryně Libuše Sommerová, tel. 775 204 649,  přihlašovací formulář a jak nás najdete.

Velká Bíteš (Záblatí) - kurzy vede i organizuje pouze v termínech podle dohody  reiki mistryně Mgr. Jana Dvořáčková, tel. 777 807 185 (pošlete sms, ozve se vám)přihlašovací formulář a jak nás najdete.