Reiki 3. stupně


Kurz se zasvěcením do třetího stupně klasického výukového systému reiki je určen pro zesílení proudění reiki pomáhající vytvářet si efektivněji zdraví i vnitřní duševní klid. Kromě zasvěcení, které vám zesílí proudění reiki ve všech úrovních těla, duše i ducha, se naučíte i meditační techniky spojené s reiki, které vám pomohou zklidňovat mysl. Na své další cestě s reiki poté budete mít zesílenou intuici, která vám bude společně s reiki pomáhat.

Cena je 3 900 Kč (důchodci, studenti a matky na MD 3 600 Kč)
Platba je hotově na místě nebo po dohodě převodem na účet předem, rovněž zálohová platba je dohodou.

Kurz začíná v 9.00 hod., končí se kolem 14.30 hod., je organizován pro malé skupiny zájemců nebo jednotlvce, pokud vám termíny nevyhovují, je možné domluvit i zasvěcení v termínu podle dohody.

Kontakty pro přihlášení:
Brno - kurzy vedou ve vzájemné spolupráci reiki mistryně Iva Janíčková a reiki mistr Lubomír Šopf, o organizaci se stará Iva Janíčková - přihlašovací formulář
Tábor (Sezimovo Ústí) - kurzy vede i organizuje pouze v termínech podle dohody reiki mistryně Libuše Sommerová, tel. 775 204 649,  přihlašovací formulář
Velká Bíteš (Záblatí) - zasvěcení pouze pro jednotlivce provádí reiki mistryně Mgr. Jana Dvořáčková, tel. 777 807 185 (pouze sms).

Nejbližší termíny:

  • neděle 31.7.2022 (Brno) - vede Iva Janíčková
  • středa 24.8.2022 (Brno) - vede Lubomír Šopf
  • neděle 11.9.2022 (Brno) - vede Lubomír Šopf